Pobočky jsou otevřené!

Vážení čtenáři,

všechny naše pobočky (Benkovice, Domoradovice, Jakubčovice, Kajlovec a Žimrovice) jsou otevřeny a můžete si, za dodržení nařízení - respirátor, desinfekce, rozestupy a max. 2 čtenáři v knihovně najednou - půjčovat knihy!

14. 4. 2021

Oznámení o uzavření knihovny

Vážení čtenáři,

z důvodu stěhování knihovny do nových prostor vám oznamujeme, že knihovna bude od pondělí 19. 4. 2021 do odvolání UZAVŘENA

Nebude možné knihy vracet ani prostřednictvím Biblioschránky.

Do pátku 16. 4. si můžete, dle aktuální otevírací doby knihovny, vyzvednout objednané knihy prostřednictvím výdajového okna.

O znovuotevření vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na viděnou v nové knihovně.

14. 4. 2021

Jak bude knihovna otevřena od 12.4.2021?

Z důvodu připravovaného stěhování knihovny, bude od 12.4.2021 otevřena pouze v režimu výdajového okna, kdy již nebude možné objednávat knihy ze skladu.

8. 4. 2021

Nová služba - DÍLA NEDOSTUPNÁ NA TRHU (DNNT)

DNNT

16. 2. 2021