Knihovna je stále otevřena!

Od pondělí  22. 11. 2021 k nám stále můžete přijít i bez O-N. Nutný je pouze respirátor.😷
Dodržujte rozestupy a používejte dezinfekci na ruce 👐.
Vždy vás rádi uvidíme, pokud však vykazujete známky respiračních onemocnění 🤒, do knihovny, prosím, nechoďte.
Stále můžete využívat službu ODLOŽ a knihy si objednat předem.
Pokud jste nemocní, zavolejte nám nebo pošlete mail, výpůjční dobu Vám prodloužíme. Pokud jste doma v karanténě, není to důvod pro návštěvu knihovny.

19. 11. 2021

Vánoční výtvarná soutěž

vánoční soutěžvánoční soutěž

9. 11. 2021

Přijdete si pro svůj vlčí mák?

Připněte si vlčí mák na znamení úcty k válečným veteránům. 🌺

Městská knihovna a informační centrum Hradec nad Moravicí se zapojila do veřejné sbírky u příležitosti Dne válečných veteránů, kterou pořádá nezisková organizace Post Bellum, zřizovatel Paměť národa. Den válečných veteránů se slaví celosvětově 11. listopadu, u příležitosti konce první světové války. Květy vlčího máku pokrývaly hroby vojáků padlých na západní frontě a staly se proto symbolem tohoto svátku.

Sbírka probíhá od 1. do 30. listopadu.

➜ https://www.denveteranu.cz/

Vlčí máky