Knihovnická K2

Naše knihovna na pomyslný vrchol knihovnické K2 nevystoupala, zůstala těsně pod ním. Získali jsme čestné uznání za udržování povědomí o lokální historii a osobnostech a aktivní zapojení do přestavby knihovny.

Vítězem soutěže Knihovnická K2 se v tomto roce stala Knihovna Třinec a třetí oceněnou knihovnou byla knihovna Petřvald.

Na ocenění bylo navrženo celkem 9 knihoven v regionu.

Soutěž, kterou pořádá Moravskoslezský kraj s Moravskoslezskou vědeckou knihovnou v Ostravě, se koná od roku 2015 vždy na začátku října, v návaznosti na Týden knihoven.

oceněníK2 zástupci nominovaných knihoven

14. 10. 2021

Knihovna v Žimrovicích opět otevřena

MK Žimrovice je opět připravena pro své čtenáře. Navštívit ji můžete od pondělí 4.10.2021 v zimní provozní době 16,00 - 18,00 h! Tak se stavte.....kŽi

1. 10. 2021

MK Benkovice - opět otevřena od 20.10.2021

Knihovna v Benkovicích se pro své čtenáře otevře opět ve středu 20. 10. 2021!

Těšíme se na vás!