Nová služba - DÍLA NEDOSTUPNÁ NA TRHU (DNNT)

DNNT

16. 2. 2021

Knižní okýnko od úterý 16.2.2021

‼️Od úterý 16.2.2021pro vás otevíráme knižní okýnko‼️
Můžete si vyzvednout všechny odložené a rezervované knihy.
Můžete si knihy objednávat.

Objednané knihy si můžete vyzvednou denně 8 - 14 h nebo po předchozí telefonické dohodě.

Ko

12. 2. 2021

Výstava Pochody smrti online

Jelikož nevíme, kdy nás zase budete moci navštívit, zpřístupnili jsme pro vás výstavu Pochody smrti online.

9. 2. 2021

Od ledna 2021 nová výše registračních poplatků

Poplatek zvyšujeme poprvé od roku 2005. Registrační poplatek v knihovně nelze navyšovat bezdůvodně, vychází totiž z kalkulace nákladů. Vede nás k tomu zákonné navýšení mezd v roce 2019 a zavádění nových technologií. Roční poplatek ani po navýšení nedosahuje výše průměrné pořizovací ceny jedné knihy. Meziknihovní výpůjční služba se sjednocuje ve všech knihovnách.

čtenáři do 15 let                                 50,- Kč/rok

čtenáři nad 15 let                               100,- Kč/rok

čtenáři nad 70 let                               ZDARMA

cena jednorázové výpůjčky               20,- Kč/ks

Meziknihovní výpůjční služby            70,- Kč/ks

internet                                              ZDARMA

24. 11. 2020

INFO obálky u nás k vyzvednutí

Senioři nebo blízcí seniorů, přijďte si pro Info obálku do naší knihovny nebo informačního centra! Může Vám zachránit život.

INFO Obálka do lednice s magentkou či samolepkou mohou zachránit život. K vyzvednutí jsou plastové obálky, do kterých si senioři zapíší informace o svém zdravotním stavu, jaké užívá léky, přidá kontakty na své příbuzné či blízké a obálku pak vloží do lednice.
Cílem je, že případný zasahující záchranář díky magnetce ví, že se v lednici nachází Info obálka a prohlédne si ji, tím zjistí nejnutnější informace o zdravotním stavu seniora.

29. 9. 2020