Opětovné uzavření knihovny

‼️OPĚTOVNÉ UZAVŘENÍ VŠECH PROVOZŮ KNIHOVNY‼️

Oznamujeme všem čtenářům a návštěvníkům knihovny, že ode dne

🗓 4. ledna 2021 🗓

budou na základě usnesení vlády 🇨🇿 České republiky o přijetí krizového opatření proti šíření nákazy viru  COVID-19 ze dne 🗓 23. 12. 2020 všechny provozy knihovny

⚠️ UZAVŘENY DO ODVOLÁNÍ ⚠️

➡️ Biblioschránka je nadále otevřena.

➡️ Všechny výpůjčky budou do obnovení provozu knihovny automaticky prodlouženy.

➡️ Pozastaven bude rovněž upomínací proces a výše stávajících sankčních poplatků nebude navyšována po celou dobu uzavření knihovny.

Pro aktuální informace sledujte naše sociální sítě, www stránky nebo vývěsku.

Děkujeme za pochopení a Vaši vstřícnost.
🎉 Přejeme Vám vše nejlepší a pevné zdraví v roce 2021. 🎉

28. 12. 2020

PF 2021

Pf

22. 12. 2020

Od ledna 2021 nová výše registračních poplatků

Poplatek zvyšujeme poprvé od roku 2005. Registrační poplatek v knihovně nelze navyšovat bezdůvodně, vychází totiž z kalkulace nákladů. Vede nás k tomu zákonné navýšení mezd v roce 2019 a zavádění nových technologií. Roční poplatek ani po navýšení nedosahuje výše průměrné pořizovací ceny jedné knihy. Meziknihovní výpůjční služba se sjednocuje ve všech knihovnách.

čtenáři do 15 let                                 50,- Kč/rok

čtenáři nad 15 let                               100,- Kč/rok

čtenáři nad 70 let                               ZDARMA

cena jednorázové výpůjčky               20,- Kč/ks

Meziknihovní výpůjční služby            70,- Kč/ks

internet                                              ZDARMA

24. 11. 2020

INFO obálky u nás k vyzvednutí

Senioři nebo blízcí seniorů, přijďte si pro Info obálku do naší knihovny nebo informačního centra! Může Vám zachránit život.

INFO Obálka do lednice s magentkou či samolepkou mohou zachránit život. K vyzvednutí jsou plastové obálky, do kterých si senioři zapíší informace o svém zdravotním stavu, jaké užívá léky, přidá kontakty na své příbuzné či blízké a obálku pak vloží do lednice.
Cílem je, že případný zasahující záchranář díky magnetce ví, že se v lednici nachází Info obálka a prohlédne si ji, tím zjistí nejnutnější informace o zdravotním stavu seniora.

29. 9. 2020