Dotazník spokojenosti

Vážení a milí, také neradi vyplňujete různé dotazníky? Je to otravné, ale přesto je to cesta jak zjistit míru vaší spokojenosti či nespokojenosti. Prosíme vás o chvíli vašeho času a vyplnění dotazníku, týkajícího se činnosti naší knihovny. Všechny odpovědi jsou anonymní a nemusíte se bát je otevřeně vyplnit. Právě o velkou míru upřímnosti Vás prosíme. Jde nám o vylepšení našich služeb k vaší spokojenosti. Záleží nám na vašem názoru a k vašim námětům a hodnocení naší činnosti budeme přihlížet.

Otázky se týkají služeb knihovny a akcí, které pro vás připravujeme. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a proto chceme vyzkoušet tuto cestu.  Děkujeme Vám za Vaši ochotu a trpělivost a vážíme si vaší pomoci.

Dotazníky jsou k dispozici v naší knihovně, na webu, facebooku.

Dotazník spokojenosti

16. 10. 2018

Skautská pošta - Česká televize Déčko

Je to tady - Skautská pošta startuje! I naše knihovna je zapojena do projektu Skautská pošta, kterou pořádá Česká televize - "Déčko". Můžete nás i s dopisem navštívit. Podrobná pravidla najdete na https://decko.ceskatelevize.cz/skautska-pos…/soutez/pravidla.Skautská pošta

5. 10. 2018

Kniha z knihovny - nová služba

Jak funguje Kniha z knihovny

Nové knihy s velkoobchodní slevou.
Zdarma osobní odběr v knihovně!

Kupte online na https://www.knihazknihovny.cz/
Pokud zde vaše knihovna není, kontaktujte ji (nebo nám zašlete email na info@knihazknihovny.cz)

Vaše místní knihovna vám knihu objedná
Objednávku zpracovává knihovna společně se svým nákupem knih do fondu

Po doručení knihy do knihovny vám zašleme avízo k odběru
Kniha bude vydána tomu, kdo se prokáže heslem (kód zašleme do mailu)

Přijďte si vyzvednou svou knihu do knihovny
Osobní odběr vždy ZDARMA

kniha z knihovny

4. 10. 2018

Magické osmičky 20. století - soutěž

Tento rok slavíme 100. let od vzniku naší republiky.  Některé roky končící osmičkou byly velmi významné. Knihovna Petra Bezruče dětské oddělení, pobočka Kateřinky, Kylešovice ve spolupráci s hradeckou knihovnou pro Vás připravili tříměsíční vědomostní soutěž „Magické osmičky 20. století“

První kolo potrvá od 3. 9. – 28. 9., druhé pak od 1. 10. –  31. 10. a třetí
od 1. 11. – 30.11. 2018.

Pravidla a soutěžní kola.

10. 9. 2018